TOP3 - Sebedestruktivních dětských hereckých hvězd

15. březen 2016 | 14.47 |

Haley Joel Osment

   Všichni známe Haleyho jako dětskou hvězdu, která excelovala ve filmu Šestý smysl. Jeho herecká kariéra začala už v šesti letech, když si zahrál ve svém prvním filmu Forrest Gump a více méně pokračuje dodnes, ale ne už tak úspěšně. Ještě méně úspěšný je jeho osobní život, neboť se řadí mezi dětské hvězdy, které neunesly svou slávu. Mezi jeho největší průšvihy z dospělého života se řadí řízení pod vlivem alkoholu a marihuany. A i přes jeho dnešní ne moc sympatický vzhled jej řadím mezi méně sebedestruktivní dětské hvězdy.

haley1haley2

Edward Furlong

   Edward Furlong je už trochu těžší váha. Herec, který se jako mladý kluk proslavil rolemi v Terminátorovi 2 a Kultu hákového kříže, má trochu větší problémy se zákonem. Jeho potíže jsou spojeny nejen s alkoholem ale i tvrdými drogami a jeho eskapády pod vlivem návykových látek jsou v Americe velmi známé. Nejbizarnější kousek předvedl, když pod vlivem alkoholu a drog ukradl v obchodě humra. A tak soudní síň mu není rozhodně cizí. Zúčastnil se nejednoho léčení ze závislosti, ale bohužel bez většího úspěchu.


Edward-Edward2

Macaulay Culkin

   Do třetice všeho nejhoršího musím zařadit Macaulayho Culkina, což asi málo koho překvapí. Tato dětská hvězda, která si zahrála v mnoha filmech a proslavila se především díky roli ve filmu Sám doma, unesla svou slávu a peníze asi nejhůře ze všech. V dospělosti se proslavil už jen svou závislosti na drogách a oblibou ve "večírcích". A i jeho vzhled to odnesl asi nejvíce ze všech.

mc3mc2

TOHLE ROZHODNĚ NEMĚL BÝT ČLÁNEK, KTERÝ BY ZMIŇOVANÝM OSOBÁM PŘÁL NĚCO ŠPATNÉHO. NAOPAK VE VŠECH VIDÍM NĚJAKÝ POTENCIÁL, KTERÝ BY MOHL BÝT TEORETICKY JEŠTĚ VYUŽIT, PROTOŽE SVŮJ TALENT TITO KLUCI ROZHODNĚ DOKÁZALI, AKORÁT TROCHU NEUNESLI, TO CO NÁSLEDOVALO POTOM.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře