Článek Správní chlapi - trailer

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Správní chlapi - trailer

30. 06. 2016 - 11:55

aneta horáková: Dobrý den, filmový nadšenče,

váš filmový blog sleduji již roky a už nespočetněkrát jsem k vám zabrousila pro filmovou inspiraci. Vždycky u vás najdu přesně to, co hledám, trefíte se mi do noty, a já díky vám objevím nové filmové skvosty, nebo se naopak vyhnu strávení času u filmu, který za to nestojí. A toho si velice cením.

Ale proč vám píšu. Předně bych vám chtěla moc poděkovat za vervu, se kterou blog píšete a za všechny skvělé recenze a tipy, které od vás pravidelně my čtenáři dostáváme

Druhá věc je takové malé poděkování, za všechen čas a energii, které do blogu dáváte, a zároveň pozvánka na Sundance party na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Proslulá televizní stanice Sundance TV jako partner sekce mladých nadějných filmařů Future Frames, pořádá dne 4. července od 19:00 ve Finlandia stanu u hotelu Thermal Sundance party, která rozhodně bude stát za to. A já vás chci srdečně pozvat, abyste byl u toho!

Přijďte se vyfotit s Robertem Redfordem, zahrát si filmové kvízy o ceny, pokecat o filmu s moderátorem akce Jirkou Mádlem nebo prostě jen pořádně zapařit! To prostě chcete zažít. Takže 4. července od 19:00 to vypukne ve Finlandia stanu! Navíc tam na vás bude čekat malé překvapení, které během slunečných festivalových dní jistě oceníte.

O zábavu se postaráme my, o alkohol Finlandia a o dobrou společnost vy! Neváhejte proto pozvat čtenáře vašeho filmového blogu, ať to stojí za to!

Akce trvá jen do 22:00, tak nezapomeňte dorazit co nejdříve!

Tak co myslíte, uvidíme se ve Varech? Byla bych velice ráda! Prosím, kontaktujte mě na email: aneta.horakova@konektorsocial.cz

Přeji vám krásné letní dny a těším se na viděnou!

Aneta Horáková